ru @change_kiev_bot

Купити продати долари

КУПІВЛЯ ДОЛАРА
36.90

ПРОДАЖ ДОЛАРА
37.15
-0.05
Що за покупка, що за продаж?!

Покупка долара
обмінник Change купує у Вас американські долари за гривні

Продаж долара
обмінник Change продає Вам американські долари за гривні

Від Вашої особи:
Продати долари Купити долари
Продати 100 доларів за 3690 гривень Купити 100 доларів за 3715 гривень
Продати 200 доларів за 7380 гривень Купити 200 доларів за 7430 гривень
Продати 300 доларів за 11070 гривень Купити 300 доларів за 11145 гривень
Продати 500 доларів за 18450 гривень Купити 500 доларів за 18575 гривень
Продати 1000 доларів за 36900 гривень Купити 1000 доларів за 37150 гривень
Продати 2000 доларів за 73800 гривень Купити 2000 доларів за 74300 гривень
Продати 5000 доларів за 184500 гривень Купити 5000 доларів за 185750 гривень
Продати 10000 доларів за 369000 гривень Купити 10000 доларів за 371500 гривень

КАЛЬКУЛЯТОР ВАЛЮТИ USD UAH

$ Отримую
Віддаю

ЗАЯВКА НА ОБМІН ДОЛАРІВ

Телефон
Район

Вкажіть Ваш номер телефону, щоб оформити заявку. Це дасть можливість зафіксувати курс долара, щоб найближчим часом провести операцію, а саме - обміняти долари на гривні або навпаки.

Обмін валют / Пара долар щодо гривні

Також в обмінних пунктах Change можна:

Долар США – одна з найпопулярніших валют не лише в Україні, а й в усьому світі. Курс долара в Києві в обмінниках змінюється постійно. Але незважаючи на це, американська валюта залишається однією з найбільш затребуваних. Щоб заробити на покупці долара сьогодні, потрібно навчитися професійно аналізувати ринок. Але навіть не маючи глибоких знань в економіці, всім зрозуміло, що варто купити долар за курсом в Києві, щоб зберегти свої заощадження.

Від чого залежить курс долара

Курс долара купівля-продаж – складний економічний процес, розібратися в якому потрібно, щоб вигідно обмінювати іноземну валюту. На зміну курсу американського долара впливає безліч внутрішніх і зовнішніх чинників.

Ціна долара в Києві, як і в усьому світі, залежить від внутрішньої політико-економічної ситуації всередині США. Будь-які фінансові та економічні процеси, що відбуваються в США, негайно відображаються на курсі долара. Політика державної влади безпосередньо впливає на стабільність і популярність валюти.

Одним з основних зовнішніх факторів є рівень довіри до валюти. Достатньо лише одному вагомому учаснику ринку відмовитися від міжнародних розрахунків з використанням долара, як курс долара, здати в Києві який можна в обмінниках Change, почне падати. Такий хід вже одного разу зробили Норвегія з Іраком, які розраховувалися євро за нафту. Також на курс продажу долара в Києві впливають ціни на нафту і на золото.

Коли варто обмінювати долари

Курс долара до гривні, незважаючи на високий ступінь стабільності валюти, завжди буде змінюватися. Навіть протягом дня можуть спостерігатися коливання. Щоб вигідно продати долари за курсом, важливо не просто стежити за цифрами, а й за подіями в світі, що впливають на їхню зміну. Підібравши відповідний момент, коли курс долара для покупки в Києві найбільш вигідний, можна правильно вкласти свої заощадження.

На нашому сайті надана актуальна інформація по курсу американського долара щодо гривні. Валютний графік дозволяє побачити коливання курсу й укласти угоду за найкращою для Вас ціною. Згідно зі статистикою, купувати долар краще влітку і на початку місяця, а продавати - взимку та в кінці місяця.

Якщо Ви плануєте поїздку за кордон, вигідний курс долара для покупки дозволить отримати більше коштів для подорожі. Якщо ж Вас цікавить курс гривні щодо долара, щоб перевести свої заощадження в іноземну валюту, то сенс у здійсненні операції буде лише при наявності великої суми, якщо Ви впевнені, що найближчим часом не доведеться обмінювати долари на гривні. Продаж долара сьогодні, якщо валюту нещодавно придбали, стане невигідною операцією, через здійснення якої Ви можете втратити частину своїх накопичень.

Деякі факти про американський долар

Де вигідно обміняти долар?

Обмінні пункти Change протягом 8 років працюють над тим, щоб допомогти зберегти Ваш час і гроші. У нас вигідний курс і ми є в кожному районі Києва.

Зробіть обмін доларів зручним для Вас. Для того, щоб обміняти гроші - залишайте заявку на сайті. Це гарантія того, що протягом години Ви зможете забрати необхідну суму в одному з наших обмінних пунктів.