ru @change_kiev_bot

Крос-курс долар рубль

КУПІВЛЯ ДОЛАРА
0.00

ПРОДАЖ ДОЛАРА
0.00
Що за покупка, що за продаж?!

Покупка доларів USD
обмінник Change купує у Вас американські долари за крос-курсом

Продаж доларів USD
обмінник Change продає Вам американські долари за крос-курсом

Обмін валют / Пара долар рубль

Також в обмінних пунктах Change можна:

Кожен обирає сам, в якій валюті зберігати свої заощадження. Фахівці рекомендують тримати накопичення у твердій валюті та вкладати гроші у такому процентному співвідношенні: 50% долари, 25% рублі й 25% іншої стабільної валюти. Але іноді виникає необхідність обміняти рублі на долари. Найвигідніший курс рубля щодо долара для покупки та продажу можна знайти в обмінних пунктах мережі Change. При невеликій сумі незначні відмінності в курсі не сильно впливають на результат, але за необхідності обміну великої суми дуже важливо знайти обмінник із вигідним курсом, що дозволяє уникнути фінансових втрат.

Цікаві факти про рубль

У Росії випускати банкноти почали при Катерині II, в 1769 році. У той час від 25 до 100 рублів можна було обміняти на гроші з міді. Сучасна ж міжнародна валютна система закріпилася з 1976 року. Її характерною особливістю є коливання обмінних курсів. Це пов'язано з тим, що курс валют встановлює не держава, а ринок.

Ціна рубля щодо долара на сьогодні залежить від багатьох економічних і політичних чинників. Під час обміну валют рубль-долар враховується ситуація в США, адже штати виступають одним з ключових гравців на світовій арені. Курс російського рубля щодо долара США також залежить від вартості нафти, яка є основним джерелом доходів державного бюджету Росії.

Як вигідно обміняти заощадження

Як вигідно обміняти рублі на долари в Києві? Для цього рекомендуємо скористатися послугою обміну за крос-курсом. Цей варіант зручний тим, що Ви обмінюєте RUB / USD напряму.

Конвертер валют рубль-долар допоможе швидко підрахувати суму, яку Ви отримаєте в результаті обміну. Для розрахунку точного результату використовується актуальний крос-курс рубль-долар, що дозволяє уникнути необхідності подвійної конвертації.

На нашому офіційному сайті представлений курс долара щодо рубля онлайн, який постійно оновлюється. Можете бути впевнені, що звернувшись до нас, Ви збережете свої заощадження у повному обсязі.

Де вигідно обміняти рубль на долар

Обмінні пункти Change в Києві орієнтуються на клієнтів. У зв'язку з тим, що крос-курс російського рубля щодо американського долара протягом дня змінюється, ми надаємо можливість обміняти російські рублі на долари за вигідним для Вас курсом. Для того, щоб зафіксувати крос-курс, залиште замовлення на сайті.

Курс рубля по відношенню до долара на сьогодні Ви завжди можете дізнатися у нас. Для цього достатньо ознайомитися з графіком, на якому відображаються найменші зміни. Вартість рубля щодо долара змінюється протягом дня, але всі ці зміни Ви зможете оперативно відстежити. Щоб вигідно обміняти рублі на долари в Києві, аналізуйте коливання курсу онлайн на нашому офіційному сайті. Коли готівковий курс рубль-долар Вас влаштує, Ви зможете зробити операцію обміну, яка пройде за ціною, дійсною на момент заявки.

В обмінних пунктах Change – лише справжні купюри. Ми стежимо за тим, щоб наші клієнти отримували банкноти свіжого року випуску. Як правило, нові купюри країни випускають для того, щоб боротися з фальшивомонетниками. З'ясовуючи вартість рубля щодо долару у нас, можете бути впевнені, що купюри справжні.

Наші пункти обміну є в кожному районі Києва. Якщо Вас влаштовує курс долара США щодо рубля на сьогодні, можете звертатися в одну з точок мережі, розташовану неподалік. Наша мережа охоплює понад 50 пунктів по всьому місту і ми продовжуємо рости та вдосконалюватися. Клієнти нам довіряють вже 8 років. Обміняти рублі на долари Ви можете у нас вигідно, безпечно та конфіденційно.