ru @change_kiev_bot

Купити продати рублі

ПОКУПКА РУБЛЯ
0.360
-0.002

ПРОДАЖ РУБЛЯ
0.365
-0.001
Що за покупка, що за продаж?!

Покупка рубля
обмінник Change купує у Вас російські рублі за гривні

Продаж рубля
обмінник Change продає Вам російські рублі за гривні

Від Вашої особи:
Продати рублі Купити рублі
Продати 100 рублів за 36 гривень Купити 100 рублів за 36.5 гривень
Продати 200 рублів за 72 гривень Купити 200 рублів за 73 гривень
Продати 300 рублів за 108 гривень Купити 300 рублів за 109.5 гривень
Продати 500 рублів за 180 гривень Купити 500 рублів за 182.5 гривень
Продати 1000 рублів за 360 гривень Купити 1000 рублів за 365 гривень
Продати 2000 рублів за 720 гривень Купити 2000 рублів за 730 гривень
Продати 5000 рублів за 1800 гривень Купити 5000 рублів за 1825 гривень
Продати 10000 рублів за 3600 гривень Купити 10000 рублів за 3650 гривень

КАЛЬКУЛЯТОР ВАЛЮТИ RUB UAH

Отримую
Віддаю

ЗАЯВКА НА ОБМІН РУБЛІВ

Телефон
Район

Вкажіть Ваш номер телефону, щоб оформити заявку. Це дасть можливість зафіксувати курс російського рубля, щоб найближчим часом провести операцію, а саме - обміняти рублі на гривні або навпаки.

Обмін валют / Пара рубль щодо гривні

Також в обмінних пунктах Change можна:

Російський рубль – іноземна валюта, яка користується великим попитом за рахунок близького розташування країн. Перед поїздкою або після подорожі часто з'являється необхідність обміну рублів на гривні в Києві сьогодні. Незалежно від обмінюваної суми хочеться, щоб ціна рубля щодо гривні була більш вигідною. Щоб купити або продати рублі в Києві, Ви можете звернутися в один з обмінних пунктів Change. У нас Ви знайдете відповідні умови обміну, якими можна скористатися в будь-який зручний момент.

Фактори, що впливають на курс російського рубля

Курс рубля в Києві в обмінниках залежить від кількох важливих факторів, що визначають економіку Росії:

Деякі факти про російський рубль

Якщо Ви плануєте зробити обмін рублів на гривні в Києві, напевно, Вам буде цікаво дізнатися кілька корисних фактів про цю валюту:

Як вигідно обміняти російський рубль

Здійснити обмін валют гривня-рубль не завжди можна швидко та зручно, адже в багатьох обмінниках курс не вигідний або немає необхідної суми. Іноді доводиться витратити багато часу та обійти кілька місць, щоб купити рубль в Києві.

Купувати та продавати рубль у наших обмінних пунктах не лише вигідно, але й зручно, адже обмінники є у всіх районах Києва, що дозволяє обміняти рублі на гривні неподалік від Вас. Нам доверяють вже 9 років.

Ми зацікавлені, щоб обмін гривень на рублі / рублі на гривні наші клієнти здійснювали за найвигіднішим курсом. Саме тому у нас є офіційний сайт, на якому Ви можете відстежувати курс рубля щодо гривні у Києві, поки не оберете влучний момент для операції обміну.

Для Вашої зручності на сайті працює валютний графік. Завдяки йому легко проаналізувати курс валют рубль-гривня. Вся інформація по курсу є актуальною на момент перегляду та постійно оновлюється.

Щоб закріпити вигідну для Вас угоду, скористайтеся заявкою, після оформлення якої можете відправитися в найближчий обмінний пункт для здійснення операції. Незважаючи на будь-які обставини, під час обміну валют рубль-гривня буде використаний курс російського рубля, дійсний на момент подачі заявки. Крім того, Ви будете впевнені, що необхідна сума є в наявності. Ми завжди намагаємося зробити операції обміну надійними, безпечними та конфіденційними для кожного нашого клієнта.