ru @change_kiev_bot

Кросс-курс фунт долар

КУПІВЛЯ ФУНТІВ
1.208
0.002

ПРОДАЖ ФУНТІВ
1.238
Что за покупка, что за продажа?!

Покупка фунта GBP
обменник Change покупает у Вас фунты стерлингов по кросс-курсу

Продажа фунта GBP
обменник Change продает Вам фунты стерлингов по кросс-курсу

КАЛЬКУЛЯТОР ВАЛЮТИ GBP USD

£ Отримую
$ Віддаю

ЗАЯВКА НА ОБМІН ФУНТА

Телефон
Район

Вкажіть Ваш номер телефону, щоб оформити заявку. Це дасть можливість зафіксувати курс фунта стерлінгів, щоб найближчим часом провести операцію, а саме - обміняти фунти на долари або навпаки.

Обмін валют / Пара фунт долар

Також в обмінних пунктах Change можна:

Щоб обміняти долари на фунти, можна скористатися різними способами, але не кожен з них буде вигідним. Фунт стерлінгів, курс щодо долара якого значно вище, незважаючи на свою престижність і високу стабільність, можна знайти не в кожному обмінному пункті. Деякі фінансові установи запропонують подвійну конвертацію, інші - не найвигідніший курс. Оптимальний варіант з перерахунком через крос-курс долара щодо фунту стерлінгів ви знайдете в будь-якому з обмінних пунктів мережі Change.

Як вигідно обміняти фунти на долари

Обміняти фунти на долари можна без подвійної конвертації валюти, щоб уникнути втрат на курсі. В обмінних пунктах Change Ви можете обміняти фунти стерлінгів на долари напряму за крос-курсом. Для проведення операції немає необхідності залучати національну валюту, адже використовується прямий курс долара до англійського фунта, який вважається найвигіднішим.

Щоб обміняти фунти на долари без необхідності здійснення додаткових розрахунків, достатньо скористатися спеціальною формою на сайті. Конвертер фунта щодо долара покаже точну суму, яку Ви зможете отримати в результаті обмінної операції. Просто оберіть купівлю або продаж валюти, щоб отримати точну відповідь з урахуванням курсу долара щодо фунта, актуального на момент конвертації.

Що впливає на курс фунта щодо долара

Співвідношення фунта щодо долару змінюється постійно, адже валютний ринок дуже динамічний. Крос-курс долара щодо фунта стерлінгів залежить від певних чинників:

Де краще обміняти фунти на долари

Щоб вигідно обміняти фунт стерлінгів на долар, доведеться пошукати відповідний обмінний пункт серед багатьох обмінників столиці. Якщо Ви шукаєте найвигідніший крос-курс долара щодо фунта в Києві, Ви завжди можете звернутися в будь-який з наших обмінних пунктів. Вони розташовані по всьому місту, тому знайти потрібну точку легко.

У зв'язку зі змінами курсу у нас на сайті діє гнучка програма, орієнтована на задоволення потреб наших клієнтів. Щоб обміняти фунти стерлінгів на долари за вигідним для Вас курсом, залиште заявку. Це допоможе зафіксувати курс і бути впевненим, що необхідна сума є в наявності.

Якщо Вас цікавить крос-курс фунта щодо долару, станом на сьогодні або вчора, досить лише ознайомитися з представленим на офіційному сайті графіком. Курс фунт-долар змінюється протягом дня, і кожну навіть найменшу зміну Ви зможете простежити на нашому графіку.

Ми працюємо для Вашого комфорту і процвітання протягом 8 років. Наші обмінні пункти налічують понад 50 точок у кожному районі Києва. Ми завжди намагаємося зробити швидкий, зручний і безпечний обмін англійського фунта на долар.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, щоб в будь-який момент дізнатися курс фунта щодо долару онлайн на сьогодні. Ми ретельно стежимо за останніми змінами на валютному ринку, щоб Ви завжди мали найсвіжішу інформацію.