ru @change_kiev_bot

Старі фунти стерлінгів

При обміні валюти українці все частіше стежать за тим, щоб отримати нову купюру. І неспроста, тому що, наприклад, обміняти старі фунти на нові – справа непроста. Це рідкісний вид послуги і для банків - досить трудомісткий процес. Тому не кожна фінансова установа за таку процедуру береться. Щоб отримати дозвіл на обмін старих банкнот, що вийшли з обігу, необхідно підписати ряд документів. Крім того, встановити комісію за операцію. З огляду на попит, надавати таку послугу стає невигідним. Ми готові запропонувати оптимальний вихід із ситуації, що склалася, щоб обмін фунтів стерлінгів старого зразка в Києві став для Вас максимально швидким і зручним.

Як обміняти фунти, що вийшли з обігу в Україні

Обміняти старі фунти стерлінгів можливо. Існує кілька способів, більшість з яких пов'язані з певними складнощами:

ЗАЯВКА НА ОБМІН СТАРИХ ФУНТІВ

Бажана сума для обміну

£ Віддасте
Телефон
Район


Обмін валют / Обміняти старі фунти стерлінгів

Також в обмінних пунктах Change можна:

ТРОХИ СТАРОВИНИ

Нижче представлений список нещодавно вилучених з обігу фунтів стерлінгів, що підлягають обміну:

Банкнота Зображення Вилучена
£1 D Isaac Newton 1988
£5 D Duke of Wellington 1991
£20 D William Shakespeare 1993
£10 D Florence Nightingale 1994
£50 D Sir Christopher Wren 1996
£20 E Michael Faraday 2001
£5 E George Stephenson 2003
£10 E Charles Dickens 2003
£20 E Sir Edward Elgar 2010
£50 E Jonn Houblon 2014

Де обміняти старі фунти стерлінгів в Україні

Якщо Ви не знаєте, де обміняти старі фунти стерлінгів, у будь-якому з обмінних пунктів нашої мережі Ви можете зробити операцію обміну на найвигідніших умовах. Здійснюючи обмін валюти, яка вийшла з обігу, із оформленням попередньої заявки на сайті, можете не сумніватися, що необхідна сума обов'язково буде в наявності.

Якщо Ви вже замислювалися раніше, як обміняти старі фунти, то знаєте, що не скрізь це можна зробити. Але Вам не доведеться шукати по всьому місту пункти обміну, адже попередньо всю інформацію Ви можете отримати на нашому сайті. Щоб дізнатися, як обміняти фунти, що вийшли з обігу, і де це краще зробити, вказуйте в заявці необхідний Вам район, і проблема вирішиться сама собою.

Ми пропонуємо вигідні, прозорі умови з обміну валюти і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання. Гарантуємо професіоналізм, безпеку і конфіденційність при проведенні операцій. Мережа обмінників Change об'єднує понад 50 пунктів, розташованих в різних районах міста, тому Ви завжди знайдете відповідну точку неподалік.

Обмін старих фунтів: ще кілька важливих фактів

Банк Англії також заявив, що 10 фунтів стерлінгів із зображенням Чарльза Дарвіна припиняє бути законним платіжним засобом з 1 березня 2018 року. Купюру замінять на полімерну.

Існує певний графік заміни старих фунтів на нові, згідно з яким в 2016 році Банк Англії випустив нову банкноту серії G номіналом 5 фунтів стерлінгів. Дана купюра - полімерна і на ній зображений сер Вінстон Черчилль. Законним платіжним засобом £ 5 залишалися до 2017 року, після цієї дати купюру вивели з обігу. Полімерну банкноту £ 20 планують випустити до 2020 року.

Англійці неоднозначно відреагували на введення полімерних купюр. Разом з тим, головний банк країни таким чином піклується про екологію і планує заощадити на введенні полімерних фунтів близько 100 млн.