ru @change_kiev_bot

Крос-курс євро долар

КУПІВЛЯ ЄВРО
1.070

ПРОДАЖ ЄВРО
1.080
-0.005
Що за покупка, що за продаж?!

Покупка євро EUR
обмінник Change купує у Вас євро за долари за крос-курсом

Продаж євро EUR
обмінник Change продає Вам євро за долари за крос-курсом

КАЛЬКУЛЯТОР ВАЛЮТИ EUR USD

Отримую
$ Віддаю

ЗАЯВКА НА ОБМІН ЄВРО

Телефон
Район

Вкажіть Ваш номер телефону, щоб оформити заявку. Це дасть можливість зафіксувати крос-курс, щоб найближчим часом провести операцію, здійснивши обмін євро на долари або навпаки.

Обмін валют / Пара євро долар

Також в обмінних пунктах Change можна:

Враховуючи нестабільність національної економіки, всі намагаються зберігати заощадження в іноземній валюті. Тому тема обміну євро і доларів сьогодні затребувана. Не завжди є необхідність обмінювати іноземну валюту на національну. Якщо потрібно здійснити обмін євро на долари в Києві, це можна зробити напряму. Обміняти євро на долар вигідніше без залучення національної валюти. Як це зробити? В даному випадку рішенням проблеми є обмін євро на долари за крос-курсом.

Від чого залежить курс євро щодо долара?

На нашому сайті представлена актуальна інформація за крос-курсом на сьогодні. Статистика показує, що валютний ринок дуже динамічний. Протягом дня показники змінюються. Ці зміни відразу ж відображаються на офіційному сайті, щоб наші клієнти завжди володіли достовірною інформацією.

Курс долара щодо євро в Києві дуже чутливий до будь-яких змін у світі. Основні фактори, які впливають на курс найпопулярніших валют євро і долара:

Де обміняти євро на долари за крос-курсом

Євро та долар – найпопулярніші іноземні валюти, які асоціюються зі стабільністю, незважаючи на помітні коливання їхньої вартості. Саме тому більшість українців прагнуть обмінювати гроші на іноземну валюту. З різних причин може з'явитися необхідність обміняти євро на долари або навпаки. У такому випадку доводиться зіткнутися з деякими труднощами. Справа в тому, що не всі обмінники пропонують послугу прямого обміну. Щоб здійснити операцію, деякі змушені спочатку міняти євро у національну валюту, а вже потім отриману суму конвертувати в долари. Вигода подібних операцій досить сумнівна.

Обміняти долари на євро у Києві можна без залучення національної валюти. Для проведення подібної операції використовується крос-курс євро-долар у Києві. Крос-курс – це співвідношення двох валют, яке визначається по відношенню їхньої вартості до третьої валюти.

В обмінних пунктах Change клієнти максимально вигідно обмінюють іноземні валюти. Співвідношення євро щодо долару визначається напряму за крос-курсом, тому Ви завжди можете швидко здійснити обмін необхідної валюти за кращим курсом у нас. Обмінники Change є в кожному районі Києва. Нам довіряють протягом 9 років.

Наші переваги

Обмінні пункти Change надають якісні послуги, які доступні кожному нашому клієнту. Звернувшись до будь-якого з обмінників, Ви можете скористатися всіма перевагами:

Як вигідно обміняти євро на долари

У зв'язку з постійними коливаннями крос-курсу ми пропонуємо нашим клієнтам можливість зафіксувати вигідні умови обміну доларів на євро. Для цього залиште заявку на офіційному сайті. Обмін долара на євро в Києві здійснюватиметься за актуальним на момент оформлення заявки курсом. Ми гарантуємо виконання своїх зобов'язань у повній мірі, не дивлячись на будь-які обставини. Тому можете не сумніватися, що звернувшись до нас, Ви завжди обміняєте валюту на найкращих умовах.

Обмінники Change об'єднують понад 50 пунктів у різних районах міста. Якщо вам потрібно обміняти долари на євро в Києві, завжди знайдеться обмінний пункт неподалік зі зручним графіком роботи. Слідкуйте за актуальною інформацією на офіційному сайті, оформляйте заявки та обмінюйте валюту в найближчому обміннику Change.