ru @change_kiev_bot

Крос-курс франк долар

КУПІВЛЯ ФРАНКА
1.071
0.002

ПРОДАЖ ФРАНКА
1.094
Що за покупка, що за продаж?!

Покупка франків CHF
обмінник Change купує у Вас швейцарські франки за крос-курсом

Продаж франків CHF
обмінник Change продає Вам швейцарські франки за крос-курсом

КАЛЬКУЛЯТОР ВАЛЮТИ CHF USD

Отримую
$ Віддаю

ЗАЯВКА НА ОБМІН ФРАНКІВ

Телефон
Район

Вкажіть Ваш номер телефону, щоб оформити заявку. Це дасть можливість зафіксувати курс франка, щоб найближчим часом провести операцію, а саме - обміняти франки на долари або навпаки.

Обмін валют / Пара швейцарський франк до долару

Також в обмінних пунктах Change можна:

Долар до швейцарського франку, курс якого достатньо стабільний, можна обміняти не в кожному обміннику, проте великі обмінні пункти пропонують таку послугу. Швейцарський франк – національна валюта Швейцарії, яка вважається однією з найстабільніших у світі, постійно збільшується в ціні, тому співвідношення франк-долар практично рівноцінний.

Від чого залежить курс франка по відношенню до долара

Швейцарський франк по відношенню до долара має різну вартість навіть протягом дня, не кажучи про різні дати. При обміні великої суми різниця в курсі може бути суттєвою. Швейцарія - консервативна в економічному плані країна, тому курс швейцарського франка відносно долара залежить, переважно, від економічних подій у США, ніж від Швейцарії.

Якщо Ви плануєте поїздку до Швейцарії, Вас зацікавить валютна пара долар-франк і курс на сьогодні. Вирушаючи до Швейцарії, краще заздалегідь мати при собі франки. Долари в країні не приймають, тому їх доведеться обмінювати за низьким курсом, через що Ви ризикуєте втратити велику суму. Євро користуються в побуті, але решту в багатьох магазинах і закладах можуть видати у франках, здійснюючи невигідні для Вас розрахунки. Обміняти іншу валюту у франки буде ще складніше. Наприклад, доведеться довго шукати місце, в якому беруть гривні. Саме тому обміняти валюту варто спочатку, щоб по приїзді не мати ніяких проблем і не витрачати зайвий час на пошуки обмінних пунктів у Швейцарії.

Як прогнозувати курс пари франк-долар

Разом з тим, валютний графік демонструє всі зміни швейцарського франка до американського долара протягом дня. У зв'язку з динамікою валютного курсу ми надаємо нашим клієнтам можливість зафіксувати за собою вигідний крос-курс CHF / USD. Для цього необхідно залишити заявку на сайті. Конвертація франка Швейцарії до долара під час обміну буде здійснюватися за курсом, актуальним на момент оформлення заявки.

На сайті представлений конвертер валют швейцарський франк-долар, тому дізнатися суму, яку отримаєте, Ви можете відразу, не витрачаючи час на самостійні підрахунки. Крос-курс швейцарського франка щодо долара США разом з останніми змінами, які відбуваються протягом дня, також можна знайти на нашому офіційному сайті. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти змогли підібрати оптимальний для себе курс долара щодо швейцарського франка, і зробити зручний та швидкий обмін.

Де вигідно обміняти франк на долар

Обміняти швейцарські франки на долари напряму можливо. В обмінних пунктах Change обмін CHF / USD проводиться без подвійної конвертації і, відповідно, без втрат на курсі. Обміняти франки на долари за крос-курсом Ви можете в будь-якому з наших обмінників, які є в кожному районі Києва.

На сайті представлена актуальна інформація курсу станом на сьогодні. Завдяки даним можна порівняти вартість валюти в інших установах і провести вигідну Вам операцію. Обмін долара на швейцарський франк завжди можна зробити у найбільш зручному місці, розташованому неподалік. Обмінюйте франк на долар в одному з 50 пунктів мережі обмінників Change швидко, вигідно та безпечно.