ru @change_kiev_bot

50$ дизайн 2004 року

50$
50$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Захисна нитка

  Тримайте банкноту на світлі, щоб побачити вбудовану нитку, що йде вертикально праворуч від портрету. На нитці надрукований текст “USA 50” і маленький прапорець у вигляді малюнка, який чергується, і який видно з обох боків банкноти. Нитка світиться жовтим при освітленні ультрафіолетом.

 2. Водяний знак

  Тримайте банкноту на світлі, та знайдіть слабке зображення Президента Гранта у порожньому просторі праворуч від портрету. Зображення видно з обох сторін купюри.

 3. Двокольорові чорнила

  Нахиліть купюру, щоб побачити цифру “50” у правому нижньому кутку на передній частині купюри, колір якої змінюється із мідного на зелений.

50$
50$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Знак ФРС

  Чорна печатка ліворуч від портрету представляє всю Федеральну резервну систему. Літера та номер під лівим серійним номером позначають розподільний Федеральний резервний банк.

 2. Мікропечатка

  Подивіться уважно (може знадобитися збільшення), щоб побачити невеликий друкований текст “FIFTY”, “USA” і “50” всередині двох синіх зірок ліворуч від портрету, “FIFTY” повторюється в обох бокових межах банкноти, і “THE UNITED STATES OF AMERICA” на комірі президента Гранта.

 3. Рельєфна печатка

  Проведіть пальцем по поверхні банкноти, щоб відчути рельєфний відбиток, який надає справжнім купюрам Федерального резерву їхню характерну текстуру.

 4. Папір

  Папір для купюр Федерального резерву складається з однієї чверті льону і трьох чвертей бавовни, та містить червоні і сині захисні волокна.

 5. Кольори

  Банкнота включає в себе фонові кольори синього і червоного з обох сторін купюри.

 6. Портрет

  На банкноті у 50 доларів зображено портрет президента Гранта на лицьовій стороні банкноти і віньєтка Капітолію Сполучених Штатів на зворотньому боці банкноти.

 7. Символ свободи

  Зразок прапору США, поле синіх зірок розташоване ліворуч від портрету, а три червоні смуги розташовані праворуч від портрету. Маленька металева сріблясто-блакитна зірка розташована у нижній правій частині портрету.

 8. Виокремлення номіналу

  Велика зелена цифра “50” на зворотньому боці банкноти допомагає особам із порушеннями зору розрізняти номінал.

 9. Міністерство фінансів

  Праворуч від портрету зелена печатка представляє міністерство фінансів США.

 10. Серійний номер

  Унікальна комбінація з одинадцяти цифр і літер з'являється двічі на лицьовій стороні купюри.

 11. Серія дизайну

  Дизайн включає серії 2004, 2004A, 2006, 2009 і 2013.