ru @change_kiev_bot

100$ дизайн 2004 року

100$
100$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Захисна нитка

  Тримайте банкноту на світлі, щоб побачити вбудовану нитку, що йде вертикально ліворуч від портрету. На нитці віддруковані літери “USA” і цифра “100” у порядку, що чергується, і видно з обох сторін банкноти. Нитка світиться рожевим при освітленні ультрафіолетом.

 2. Захисна стрічка

  Нахиліть купюру вперед і назад, фокусуючись на синій стрічці. Ви побачите, як дзвіночки змінюються на “100” по мірі нахилу. Коли ви нахиляє купюру назад і вперед, дзвіночки і цифри переміщаються з одного боку в інший. Якщо ви нахилите її з боку в бік, вони будуть рухатися вгору і вниз. Стрічка вплетена у папір, а не надрукована на ньому.

 3. Дзвін у чорнильниці

  Нахиліть купюру, щоб побачити зміну кольору дзвіночка у мідній чорнильниці із мідного на зелений - ефект, який змушує дзвін з'являтися і зникати всередині чорнильниці.

 4. Водяний знак

  Тримайте банкноту на світлі, і знайдіть слабке зображення Бенджаміна Франкліна у порожньому просторі праворуч від портрету. Зображення видно з обох сторін купюри.

 5. Двокольорові чорнила

  Нахиліть купюру, щоб побачити цифру “100” у правому нижньому кутку передньої частини купюри, яка змінює колір із мідного на зелений.

100$
100$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Знак ФРС

  Чорна печатка ліворуч від портрету представляє всю Федеральну резервну систему. Літера і номер під лівим серійним номером позначають розподільний Федеральний резервний банк.

 2. Мікропечатка

  Подивіться уважно (може знадобитися збільшення), щоб побачити невеликий друкований текст “THE UNITED STATES OF AMERICA” на комірі піджака Бенджаміна Франкліна, “USA 100” навколо порожнього простору з водяним знаком портрету, “ONE HUNDRED USA” уздовж золотого пера та невеликі на кордоні купюри.

 3. Рельєфна печатка

  Проведіть пальцем вгору і вниз по плечу Бенджаміна Франкліна з лівої сторони банкноти. На дотик він повинен бути грубим, що є результатом поліпшеного процесу глибокого друку, що використовується для створення зображення. Традиційний рельєфний друк відчувається по всій купюрі у 100 доларів і надає справжнім банкнотам Федерального резерву їхню характерну текстуру.

 4. Папір

  Папір для купюр Федерального резерву складається з однієї чверті льону і трьох чвертей бавовни, та містить червоні і сині захисні волокна.

 5. Портрет

  На купюрі номіналом 100 доларів зображено портрет Бенджаміна Франкліна на лицьовій стороні банкноти і віньєтка Independence Hall на зворотньому боці банкноти.

 6. Символ свободи

  Фрази з Декларації незалежності і перо, яке батьки-засновники використовували для підписання історичного документу, знаходяться праворуч від портрету.

 7. Виокремлення номіналу

  Велика золота цифра “100” на зворотньому боці банкноти допомагає людям із порушеннями зору розрізняти номінал.

 8. Міністерство фінансів

  Праворуч від портрету зелена печатка представляє міністерство фінансів США.

 9. Серійний номер

  Унікальна комбінація з одинадцяти цифр і літер з'являється двічі на лицьовій стороні купюри.

 10. Серія дизайну

  Дизайн включає в себе серію 2009 і 2009А.