ru @change_kiev_bot

5$ дизайн 1996 року

5$
5$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Захисна нитка

  Тримайте банкноту на світлі, щоб побачити вбудовану нитку, що йде вертикально ліворуч від портрету. На нитці надрукований текст “USA FIVE” і невеликий прапорець у вигляді малюнка, який чергується, і який видно з обох боків банкноти. Нитка світиться синім кольором при освітленні ультрафіолетом.

 2. Водяний знак

  Тримайте банкноту на світлі, і знайдіть слабке зображення президента Лінкольна у порожньому просторі праворуч від портрету. Зображення видно з обох сторін купюри.

5$
5$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Знак ФРС

  Чорна печатка ліворуч від портрету представляє всю Федеральну резервну систему. Літера і номер під лівим серійним номером позначають розподільний Федеральний резервний банк.

 2. Мікропечатка

  Подивіться уважно (може знадобитися збільшення), щоб побачити дрібні надруковані слова “FIVE DOLLARS” всередині лівої і правої меж банкноти, і “UNITED STATES OF AMERICA” уздовж нижнього краю овальної рамки портрета.

 3. Рельєфна печатка

  Проведіть пальцем по поверхні банкноти, щоб відчути рельєфний відбиток, який надає справжнім купюрам Федерального резерву їхню характерну текстуру.

 4. Папір

  Папір для купюр Федерального резерву складається з однієї чверті льону і трьох чвертей бавовни, та містить червоні і сині захисні волокна.

 5. Портрет

  На банкноті у 5 доларів зображено портрет президента Лінкольна на лицьовій стороні банкноти і віньєтка Меморіалу Лінкольна на звороті банкноти.

 6. Виокремлення номіналу

  Велика зелена цифра “5” на зворотньому боці банкноти допомагає людям із порушеннями зору розрізняти номінал.

 7. Міністерство фінансів

  Праворуч від портрету зелена печатка представляє міністерство фінансів США.

 8. Серійний номер

  Унікальна комбінація з одинадцяти цифр і літер з'являється двічі на лицьовій стороні купюри.