ru @change_kiev_bot

100$ дизайн 1996 року

100$
100$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Захисна нитка

  Тримайте банкноту на світлі, щоб побачити вбудовану нитку, що йде вертикально ліворуч від портрету. На нитці віддруковані літери “USA” і цифра “100” у порядку, що чергується, і видно з обох сторін банкноти. Нитка світиться рожевим при освітленні ультрафіолетом.

 2. Водяний знак

  Тримайте банкноту на світлі, і знайдіть слабке зображення Бенджаміна Франкліна у порожньому просторі праворуч від портрету. Зображення видно з обох сторін купюри.

 3. Двокольорові чорнила

  Нахиліть купюру, щоб побачити цифру “100” у правому нижньому кутку передньої частини купюри, яка змінює колір з мідного на зелений.

100$
100$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Знак ФРС

  Чорна печатка ліворуч від портрету представляє всю Федеральну резервну систему. Літера і номер під лівим серійним номером позначають розподільний Федеральний резервний банк.

 2. Мікропечатка

  Подивіться уважно (може знадобитися збільшення), щоб побачити невеликий друкований текст «USA 100» всередині цифри у лівому нижньому кутку і «THE UNITED STATES OF AMERICA» у рядку в лівому відвороті пальта Франкліна.

 3. Рельєфна печатка

  Проведіть пальцем по поверхні банкноти, щоб відчути рельєфний відбиток, який надає справжнім купюрам Федерального резерву їхню характерну текстуру.

 4. Папір

  Папір для купюр Федерального резерву складається з однієї чверті льону і трьох чвертей бавовни, та містить червоні і сині захисні волокна.

 5. Портрет

  На купюрі номіналом 100 доларів зображено портрет Бенджаміна Франкліна на лицьовій стороні банкноти та віньєтка Independence Hall на зворотньому боці банкноти.

 6. Міністерство фінансів

  Праворуч від портрету зелена печатка представляє міністерство фінансів США.

 7. Серійний номер

  Унікальна комбінація з одинадцяти цифр і літер з'являється двічі на лицьовій стороні купюри.

 8. Серія дизайну

  Дизайн включає в себе серію 2009 і 2009А.