ru @change_kiev_bot

10$ дизайн 1996 року

10$
10$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Захисна нитка

  Тримайте банкноту на світлі, щоб побачити вбудовану нитку, що йде вертикально праворуч від портрету. На нитці надрукований текст «USA TEN» і невеликий прапорець у вигляді малюнка, що чергується та який видно з обох боків банкноти. Нитка світиться помаранчевим кольором при освітленні ультрафіолетом.

 2. Водяний знак

  Тримайте банкноту на світлі та знайдіть слабке зображення секретаря Гамільтона у порожньому просторі праворуч від портрета. Зображення видно з обох сторін купюри.

 3. Двокольорові чорнила

  Нахиліть купюру, щоб цифра «10» у правому нижньому кутку передньої частини купюри змінилася із зеленого кольору на чорний.

10$
10$
turn
Вивчіть елементи захисту
 1. Знак ФРС

  Чорна печатка зліва від портрета представляє всю Федеральну резервну систему. Літера та номер під лівим серійним номером позначають розподільний Федеральний резервний банк.

 2. Мікропечатка

  Подивіться уважно (може знадобитися збільшення), щоб побачити маленькі надруковані слова «THE UNITED STATES OF AMERICA», які повторюються трохи вище імені Гамільтона, а «TEN» повторювалося у цифрі в лівому нижньому кутку.

 3. Рельєфна печатка

  Проведіть пальцем по поверхні банкноти, щоб відчути рельєфний відбиток, який надає справжнім купюрам Федерального резерву їхню відмінну текстуру.

 4. Папір

  Папір для купюр Федерального резерву складається з однієї чверті льону та трьох чвертей бавовни, містить червоні та сині захисні волокна.

 5. Портрет

  На банкноті у «10» доларів зображено портрет секретаря Гамільтона на лицьовій стороні банкноти і віньєтка Казначейства США на зворотньому боці банкноти.

 6. Виділення номіналу

  Велика зелена цифра «10» на зворотньому боці записки допомагає людям із порушеннями зору розрізняти номінал.

 7. Міністерство фінансів

  Праворуч від портрету зелена печатка представляє міністерство фінансів США.

 8. Серійний номер

  Унікальна комбінація з одинадцяти цифр і літер з'являється двічі на лицьовій стороні купюри.

 9. Серія дизайну

  Дизайн включает серії 1999, 2001 и 2003