ru @change_kiev_bot

200 євро (перша серія)

| |
|
|
| |

Подивившись на банкноту проти світла, ми можемо побачити її основне зображення з розташованим під ним номіналом банкноти.

Подивившись на банкноту проти світла, ми побачимо нитку безпеки, яка відображається у вигляді темної лінії. На ній дрібними білими літерами можна прочитати слово «ЄВРО» і вартість банкноти.

Подивившись на банкноту проти світла, мітки, що розташовані у верхньому лівому кутку на передній стороні і у верхньому правому куті на задній частині банкноти, ідеально поєднуються в єдине ціле.

Відчуйте банкноту, вона повинна бути твердою та шурхотіти.

Помацавши банкноту, основне зображення, напис і цифра великого значення здаються більш об'ємними.

Нахиляючи банкноту на голограмі, стають помітні вікна або дверний проріз із номіналом.

На звороті банкноти при зміні нахилу видно номер, який змінює колір із фіолетового на оливково-зелений або коричневий.

Деякі області банкноти мають серію крихітних літер. Цю мікропечатку можна прочитати за допомогою лупи. Літери чіткі, не розмиті.

При ультрафіолетовому освітленні сам папір не світиться. З'являються червоні, сині та зелені волокна, вбудовані в папір, прапор Європейського Союзу виглядає зеленим, а зірки стають помаранчевими. Підпис президента ЄЦБ стає зеленим. Великі зірки та маленькі кола в центрі світяться помаранчевим. На зворотньому боці мапа, міст і значення відображаються жовтим кольором.

В інфрачервоному діапазоні видно лише праву сторону основного зображення, частину числового значення та голограму.


Обмін валют / Визначаємо справжні купюри євро / 200 євро (перша серія)