Подивившись на банкноту проти світла, ми можемо побачити її основне зображення з розташованим під ним номіналом банкноти.
Подивившись на банкноту проти світла, ми побачимо нитку безпеки, яка відображається у вигляді темної лінії. На ній дрібними білими літерами можна прочитати слово «ЄВРО» і вартість банкноти.
Подивившись на банкноту проти світла, мітки, що розташовані у верхньому лівому кутку на передній стороні і у верхньому правому куті на задній частині банкноти, ідеально поєднуються в єдине ціле.
Відчуйте банкноту, вона повинна бути твердою та шурхотіти.
Помацавши банкноту, основне зображення, напис і цифра великого значення здаються більш об'ємними.
Нахиляючи банкноту на голограмі, стають помітні вікна або дверний проріз із номіналом.
На звороті банкноти при зміні нахилу видно номер, який змінює колір із фіолетового на оливково-зелений або коричневий.
Деякі області банкноти мають серію крихітних літер. Цю мікропечатку можна прочитати за допомогою лупи. Літери чіткі, не розмиті.
Сам папір не світиться, тобто не випромінює світло і темний. З'являються дрібні волокна, вбудовані в папір. Кожне волокно показує три різних кольори. Зірки на прапорі ЄС, маленькі кружечки та великі зірки світяться жовтим. Деякі інші області також світяться жовтим. На зворотньому боці чверть кола в центрі банкноти, а також кілька інших областей світяться зеленим. Горизонтальний серійний номер і смуга відображаються червоним кольором.
Під інфрачервоним віпромінюванням спереду видно смарагдовий номер, праву сторону основного зображення і сріблясту смугу. На зворотньому боці видно лише цифру значення та горизонтальний серійний номер.