ru @change_kiev_bot

100 франків 8 серії

Вивчіть елементи захисту
100 франків номіналномінал номінал номіналномінал номіналномінал номіналномінал номіналномінал
100 франків
зворотня сторона
 1. Магічний номінал

  Номінал 100 надрукований в мерехтливому, прозорому кольорі. Залежно від того, як світло падає на банкноту, він з'являється і зникає. Повільно нахиліть банкноту до світла, поки не побачите номінал.

 2. Кольоровий номінал

  Номінал 100 добре видно, а його відбиток грубуватий. Якщо ви потрете кольоровий номінал на аркуші паперу, на ньому залишаться чіткі сліди.

 3. Рухомий номінал

  У середині банкноти число 100 видно на спеціальній срібній фользі, відомій як Kinegram. Нахиліть банкноту туди-сюди. Число, що рухається, здається, рухається горизонтально по Kinegram.

 4. Перфорований номінал

  Номінал 100 складається з дуже тонких перфорацій - особливість, відома як мікроперфорація. Коли тримаєте банкноту проти світла, число 100 розглядається як перфорована поверхня.

 5. Номінал хамелеон

  Номінал 100 надрукований спеціальним чорнилом і змінює колір залежно від того, як світло падає на банкноту. Повільно нахиліть банкноту від себе або до себе: подивіться, як змінюється колір номера хамелеона.

 6. Блискучий номінал

  Номінал 100 покритий металом і частково чорнилом. Тримайте банкноту як аркуш паперу, який ви хочете прочитати. Коли ви переміщаєте банкноту, у номера з'являється сріблястий блиск.

Вивчіть елементи захисту
100 франків елемент елемент
100 франків елемент елемент елемент
зворотня сторона
 1. Хрест

  З обох сторін записки хрест надрукований в одному й тому ж місці. Два хреста трохи розрізняються за розміром, так що між двома силуетами видно швейцарський хрест.

 2. Мітка для сліпих

  Символ, що сприймається на дотик і розрізняється для кожної купюри. Тиснення розташоване на нижньому краю в передній частині кожної банкноти, щоб дозволити людям із порушеннями зору розпізнавати номінальну вартість.

 3. Захисна нитка

  (Зворотний бік) Металева нитка вбудована в папір, і виглядає як серія срібних рисок на зворотній стороні банкноти. Коли тримаєте на просвіті, нитка утворює безперервну лінію.

 4. Серійний номер

  (Зворотний бік) Кожна купюра має серійний номер у двох різних місцях та у двох різних кольорах. Серійній номер являє собою комбінацію з літер і цифр.

 5. Серійний номер

  (Зворотний бік) Кожна купюра має серійний номер у двох різних місцях та у двох різних кольорах. Серійній номер являє собою комбінацію з літер і цифр.